Koženkový remienok na hodinky 525R09Y20
Koženkový remienok na hodinky 525R09Y20 Univerzálny remienok na hodinky z recyklovanej kože od anglickej firmy CONDOR má šírku 20 mm, bielu farbu a zlatú pracku. Hrúbka remienka je 2,5 mm. Remienok…
Specifikacia Koženkový remienok na hodinky 525R09Y20
Univerzálny remienok na hodinky z recyklovanej kože od anglickej firmy CONDOR má šírku 20 mm, bielu farbu a zlatú pracku. Hrúbka remienka je 2,5 mm. Remienok je prešitý bielou niťou.
ROZMERY A = 20 mm B = 84 mm C = 93 mm D = 89 mm E = 115 mm F = 18 mm