Koženkový remienok na hodinky 525R02Y12
Koženkový remienok na hodinky 525R02Y12 Univerzálny remienok na hodinky z recyklovanej kože od anglickej firmy CONDOR má šírku 12 mm, tmavo hnedú farbu a zlatú pracku. Hrúbka remienka je 2,5 mm.…
Specifikacia Koženkový remienok na hodinky 525R02Y12
Univerzálny remienok na hodinky z recyklovanej kože od anglickej firmy CONDOR má šírku 12 mm, tmavo hnedú farbu a zlatú pracku. Hrúbka remienka je 2,5 mm. Remienok je prešitý hnedou niťou.
ROZMERY A = 12 mm B = 77 mm C = 86 mm D = 82 mm E = 105 mm F = 10 mm