Koženkový remienok na hodinky 525R02Y20
Koženkový remienok na hodinky 525R02Y20 Univerzálny remienok na hodinky z recyklovanej kože od anglickej firmy CONDOR má šírku 20 mm, tmavo hnedú farbu a zlatú pracku. Hrúbka remienka je 2,5 mm.…
Specifikacia Koženkový remienok na hodinky 525R02Y20
Univerzálny remienok na hodinky z recyklovanej kože od anglickej firmy CONDOR má šírku 20 mm, tmavo hnedú farbu a zlatú pracku. Hrúbka remienka je 2,5 mm. Remienok je prešitý hnedou niťou.
ROZMERY A = 20 mm B = 83 mm C = 91 mm D = 90 mm E = 113 mm F = 18 mm