Koženkový remienok na hodinky 525R01Y10
Koženkový remienok na hodinky 525R01Y10 Univerzálny remienok na hodinky z recyklovanej kože od anglickej firmy CONDOR má šírku 10 mm, čiernu farbu a zlatú pravku. Hrúbka remienka je 2,5 mm. Remienok…
Specifikacia Koženkový remienok na hodinky 525R01Y10
Univerzálny remienok na hodinky z recyklovanej kože od anglickej firmy CONDOR má šírku 10 mm, čiernu farbu a zlatú pravku. Hrúbka remienka je 2,5 mm. Remienok je prešitý čiernou niťou.
ROZMERY A = 10 mm B = 75 mm C = 82 mm D = 80 mm E = 105 mm F = 8 mm