Koženkový remienok na hodinky 525R05Y12
Koženkový remienok na hodinky 525R05Y12 Univerzálny remienok na hodinky z recyklovanej kože od anglickej firmy CONDOR má šírku 12 mm, tmavo modrú farbu a zlatú pracku. Hrúbka remienka je 2,5 mm.…
Specifikacia Koženkový remienok na hodinky 525R05Y12
Univerzálny remienok na hodinky z recyklovanej kože od anglickej firmy CONDOR má šírku 12 mm, tmavo modrú farbu a zlatú pracku. Hrúbka remienka je 2,5 mm. Remienok je prešitý modrou niťou.
ROZMERY A = 12 mm B = 73 mm C = 82 mm D = 78 mm E = 105 mm F = 10 mm