Ubiquiti POE-24-30W-WH, GB PoE Injektor, 24V/ 1.25A 30W POE-24-30W-G-WH
Ubiquiti POE-24-30W-WH, GB PoE Injektor, 24V/ 1.25A 30W POE-24-30W-G-WH Popis produktu Velmi kvalitní, stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupní mnapětím 24V a max.…
Specifikacia Ubiquiti POE-24-30W-WH, GB PoE Injektor, 24V/ 1.25A 30W POE-24-30W-G-WH
Popis produktu Velmi kvalitní, stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupní mnapětím 24V a max. Maximální výstupní výkon je 30W. proudem 1,25A.
PoE adaptér je kompatibilní pouze s 1Gbps zařízeními, které podporují napájení po všech 4párech (8pinech). Tento model disponuje napájením na všech 4 párech. Obsah balení * PoE napájecí adaptér * napájecí kabel Technické parametry Typ produktu: PoE injektor Fyzické charakteristiky Stínění: Ano Provozní teplota [°C]: 0 až 40 Hloubka [mm]: 90 Šířka [mm]: 59 Výška [mm]: 33 Konektory a rozhraní Rychlost ethernetu [Mbps]: 10/100/1000 Gigabit LAN: Ano Napájení LED indikace: Ano Napájení na pinech: 1,2,4,5 (+), 3,6,7,8 (-) Vstupní napětí [V]: 230 AC Výstupní napětí [V]: 24 Výstupní proud [A]: 1,25 Výstupní výkon [W]: 30 Počet PoE Out portů: 1 Účinnost [%]: 80+
Ubiquiti POE-24-30W-WH, GB PoE Injektor, 24V/ 1.25A 30W POE-24-30W-G-WH patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.