Ubiquiti POE-24-12W-G-WH, GB PoE Injektor, 24V/ 0, 5A (12W), 5ti pack POE…
Ubiquiti POE-24-12W-G-WH, GB PoE Injektor, 24V/ 0, 5A (12W), 5ti pack POE… Popis produktu Velmi kvalitní, stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 24V a max.…
Specifikacia Ubiquiti POE-24-12W-G-WH, GB PoE Injektor, 24V/ 0, 5A (12W), 5ti pack POE…
Popis produktu Velmi kvalitní, stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 24V a max. Maximální výstupní výkon je 12W. proudem 0,5A.
Obsah balení (5) PoE napájecí adaptér (5) Napájecí kabel Technické parametry Typ produktu: PoE injektor Fyzické charakteristiky Stínění: Ano Provozní teplota [°C]: -30 až 70 Hloubka [mm]: 87 Šířka [mm]: 44 Výška [mm]: 29 Konektory a rozhraní Rychlost ethernetu [Mbps]: 10/100/1000 Gigabit LAN: Ano Napájení Napájení na pinech: 4,5 (+), 7,8 (-) Vstupní napětí [V]: 230 AC Výstupní výkon [W]: 12 LED indikace: Ano Počet PoE Out portů: 1 Výstupní napětí [V]: 24 Výstupní proud [A]: 0,5 Účinnost [%]: 75+ Tento model disponuje Gigabitovým ethernetovým portem.
Ubiquiti POE-24-12W-G-WH, GB PoE Injektor, 24V/ 0, 5A (12W), 5ti pack POE… patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.