EPSON TM-U220IIB, serial, EDG C31CL27102
Specifikacia EPSON TM-U220IIB, serial, EDG C31CL27102
83,00 mm *57,50 +/- 0,50 (Š) mm x prům. 83,00 mm *69,50 +/- 0,50 (Š) mm x prům. 83,00 mm Rozhraní Rozhraní *RS-232, Otvírání zásuvky Vyrovnávací datová paměť Datová vyrovnávací paměť *20 kB nebo 40 Bajty Napájení Síťový adaptér *Adaptér střídavého proudu, C Provozní napětí *24 V Obecné informace Rozměry výrobku *160?
x 248 x 139 mm (šířka x hloubka x výška) Hmotnost výrobku *2,5 kg Automatický ořezávač *Ano součástí dodávky Barva *Epson Dark Gray Max. hladina hluku *Operation (Roll): 64 dB (A) Spotřeba energie *Printing: Appx. 31 W, v pohotovostním režimu: Appx.
2 W Zdroj napájení *AC adapter, C1 vlhkost vzduchu *Provoz 10% - 90%, skladování 10% - 90% Teplota *skladování -10° C - 50° C Spolehlivost Spolehlivost *18.000.000 Střední počet cyklů mezi poruchami (řádky), 180.000 Střední doba mezi poruchami (hodiny) životnost řezačky *800.000 řezů životnost tiskové hlavy *150 Milion znaků Další funkce Řezačka *Dílčí řez Tovární opce *Automatický odřezávač, Senzor blížícího se konce papíru