AXAGON ACU-QC18W, nabíjačka do siete 18W, 1x port USB-A, QC3.0/AFC/Apple, biela
AXAGON ACU-QC18W, nabíjačka do siete 18W, 1x port USB-A, QC3.0/AFC/Apple, biela USB nabíjačka do siete AXAGON ACU-QC18W je určená na nabíjanie mobilných zariadení. Adaptér ponúka štandardný konektor…
V�robca
AXAGON
Specifikacia AXAGON ACU-QC18W, nabíjačka do siete 18W, 1x port USB-A, QC3.0/AFC/Apple, biela
USB nabíjačka do siete AXAGON ACU-QC18W je určená na nabíjanie mobilných zariadení. Adaptér ponúka štandardný konektor USB-A. Vďaka maximálnemu výkonu 18W dokáže nabíjať telefóny, tablety a iné mobilné zariadenia najvyššou možnou rýchlosťou.
Adaptér je kompatibilný aj s inými štandardmi rýchleho nabíjania telefónov, ako sú Apple iPhone, iPad, Samsung, Huawei, Honor, Xiaomi, Motorola a ďalšie. Nabíjačka je vybavená výstupom Quick Charge 3.0 USB typu A, čo umožňuje rýchle nabíjanie smartfónov a tabletov výkonom až 18W. Pokročilý systém ochrán na výstupe nabíjacieho adaptéra chráni nabíjané zariadenie pred poškodením.
AXAGON ACU-QC18W, nabíjačka do siete 18W, 1x port USB-A, QC3.0/AFC/Apple, biela patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.
Vstup: • vstupné napätie AC 100V-240V / 1A / 50-60 Hz (funkcia WIV), podporuje viac národných napájacích štandardov • dvojkolíková euro vidlica - integrovaná v tele napájača Výstup: • USB-A port QC (telefóny) max. 18W: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A • Technológia nabíjania: QC 3.0, QC 2.0, AFC, FCP, SMART, Apple 2.4A Maximálny výkon • maximálny výkon 18W • maximálny prúd 3A Podporované technológie nabíjania: • Štandardné nabíjanie všetkých zariadení s podporou 5V a nabíjanie Apple iPhone 5, 6, SE, 7. • Smart nabíjanie max 5V/3A, Qualcomm Quick Charge 1.0, USB Battery Charging 1.2 (DCP 1.5A) a Apple 2.4A (iPad).
Ochrana proti prepätiu na výstupe. • Over Temperature Protection. Ochrana proti prehriatiu adaptéra.
• Output Short Circuit protection. Ochrana proti skratu na výstupe. Ďalšie vlastnosti: • rozmery tela napájača 79 x 42 x 27 mm vrátane vidlice, • hmotnosť: 47 g, • materiál: nehorľavý plast.