ASUS ROG Strix G16/ G614PP-NEBULA016W/ R9-8940HX/ 16"/ 2560x1600/ 32GB/…
ASUS ROG Strix G16/ G614PP-NEBULA016W/ R9-8940HX/ 16"/ 2560x1600/ 32GB/… ASUS ROG Strix G16 (2025) G614 * světelná lišta Aura Sync * ROG Intelligent Cooling * MUX Switch + NVIDIA Advanced Optimus *…
Specifikacia ASUS ROG Strix G16/ G614PP-NEBULA016W/ R9-8940HX/ 16"/ 2560x1600/ 32GB/…
ASUS ROG Strix G16 (2025) G614 * světelná lišta Aura Sync * ROG Intelligent Cooling * MUX Switch + NVIDIA Advanced Optimus * technologie Overstroke * klávesa Copilot Operační systém: Windows 11 Home Procesor: AMD Ryzen 9 8940HX (16 jader, 32 vláken, 2,4/5,3 GHz, 64 MB cache) Paměť: 2x 16GB DDR5-5200 SO-DIMM Počet slotů (celkem/volných): dva sloty DDR5 SO-DIMM s podporou dvou kanálů (2/0) Maximální velikost: 64GB Pevný disk: 1TB PCIe 4.0 NVMe™ M.2 SSD Rozšiřující sloty pevného disku: 2x M.2 SSD Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: ne Displej: 16" ROG Nebula 2,5K (2560x1600, WQXGA) 16:10 antireflexní IPS, 100% DCI-P3, 500 nitů, 240Hz, G-Sync, Pantone Validated Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX™ 5070, 8GB GDDR7 Audio: 2x duktor se Smart Amplifier, Dolby Atmos; mikrofon, AI pro potlačení hluku Web kamera: 1080p FHD Polohovací zařízení: Touchpad Podsvícená klávesnice: 4zónová RGB Numerická klávesnice: ne Čtečka otisků prstů: ne Síť: 10/100/1000Mb/s Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6E, 802.11ax 2*2 + Bluetooth 5.3) Porty USB: * 1x USB 4 typu C s podporou DisplayPort™/power delivery/ G-SYNC (rychlost přenosu dat až 40 Gb/s) * 1x USB 4 typu C s podporou DisplayPort™/ G-SYNC (rychlost přenosu dat až 40 Gb/s) * 2x USB 3.2 Gen 2 typu A (rychlost přenosu dat až 10 Gb/s) Další porty: * 1x 3,5mm kombinovaný audio konektor * 1x HDMI 2.1 FR * 1x RJ45 LAN * 1x napájecí konektor Baterie: 90Wh, 4S1P, 4článková Li-ion Napájení: 6mm 280W AC Zabezpečení: ochrana hesla správce systému BIOS a hesla uživatele, Trusted Platform Module (Firmware TPM) Barva: Eclipse Gray Rozměry: 354x264x22,6-30,4mm Hmotnost: cca 2,5kg 2 Dvouletá prémiová ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA. Podrobnosti naleznete zde: Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
ASUS ROG Strix G16/ G614PP-NEBULA016W/ R9-8940HX/ 16"/ 2560x1600/ 32GB/… patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.